O nas

Wynajem autokarów i busów z Karpacz Bus


Karpacz bus

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z wynajmem autokarów i busów w malowniczym Karpaczu oraz na terenie całej Polski i Europy. Nasze usługi transportu osobowego i przewozu osób są dostępne dla firm, instytucji, szkół oraz grup zorganizowanych, a także dla klientów indywidualnych.

Siedziba KarpaczBus.pl znajduje się w samym sercu Karpacza, turystycznego rajdu, którego baza noclegowo-wypoczynkowa przyciąga turystów i wczasowiczów z całego świata. Oferta wynajmu autokarów i busów KarpaczBus.pl obejmuje różnorodne trasy i destynacje w Polsce i Europie.

Nasi wykwalifikowani kierowcy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia, by dostarczyć wyjątkowe przeżycia podróżującym. Każdy z naszych kierowców jest nie tylko profesjonalistą, ale także osobą o wysokiej kulturze osobistej i pasją do podróżowania. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług KarpaczBus.pl, aby cieszyć się komfortową i bezpieczną podróżą z naszą firmą wynajmu autokarów i busów.

Transport osobowy

Do Państwa dyspozycji mamy profesjonalny tabor:

  • autokary turystyczne
  • minibusy
  • komfortowe busy
  • busy
  • samochody osobowe

KarpaczBus działa na podstawie licencji nr OU-003073, uprawniającej do świadczenia usług międzynarodowego przewozu osób przy użyciu autokarów i busów. Nasza firma posiada wszelkie niezbędne licencje oraz certyfikaty, które pozwalają na oferowanie profesjonalnych i legalnych przewozów w całej Europie.

 
60000

Zadowolonych klientów

34060

Przejechanych godzin

27

Pracowników


Zawsze odbieramy ze wskazanego miejsca
i odwozimy pod wskazany adres


Skontaktuj się z nami